T491C106M025AH4053
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C106M025AH4053
JLCPCB Part #
C1959382
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10uF 25V ±20% 2312 Tantalum Capacitors