T491C106M020AT4165
MFR.Part #
T491C106M020AT4165
JLCPCB Part #
C7395191
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10uF 20V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS