T491C106M016AT4850
MFR.Part #
T491C106M016AT4850
JLCPCB Part #
C1956662
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10uF 16V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS