T491C106M016AT4838
MFR.Part #
T491C106M016AT4838
JLCPCB Part #
C4987266
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10uF 16V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS