T491C106K020AT7454
MFR.Part #
T491C106K020AT7454
JLCPCB Part #
C1956992
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1.6Ω 10uF 20V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS