T491C105K050AT4539
MFR.Part #
T491C105K050AT4539
JLCPCB Part #
C1956542
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 4.8Ω 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS