T491C105K050AH7280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491C105K050AH7280
JLCPCB Part #
C1958401
Package
2312
Description
-55℃~+125℃ 1uF 4.8Ω 50V ±10% 2312 Tantalum Capacitors