T491B686M004AT4153
MFR.Part #
T491B686M004AT4153
JLCPCB Part #
C1957693
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 4V 68uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS