T491B686K006AT4280
MFR.Part #
T491B686K006AT4280
JLCPCB Part #
C1957798
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 6.3V 68uF 900mΩ ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS