T491B685M016ATAUTO
MFR.Part #
T491B685M016ATAUTO
JLCPCB Part #
C4983499
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.5Ω 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS