T491B685M010AT7280
MFR.Part #
T491B685M010AT7280
JLCPCB Part #
C1956033
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS