T491B685M010AT41537280
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B685M010AT41537280
JLCPCB Part #
C4982319
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 6.8uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS