T491B685K020AT4280
MFR.Part #
T491B685K020AT4280
JLCPCB Part #
C4983369
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 2Ω 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS