T491B685K020AT2478
MFR.Part #
T491B685K020AT2478
JLCPCB Part #
C1956439
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 2Ω 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS