T491B685K016ATAUTO
MFR.Part #
T491B685K016ATAUTO
JLCPCB Part #
C1957402
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.5Ω 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS