T491B685K016AT4833
MFR.Part #
T491B685K016AT4833
JLCPCB Part #
C1957405
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.5Ω 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS