T491B685K016AT4539
MFR.Part #
T491B685K016AT4539
JLCPCB Part #
C1956020
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.5Ω 6.8uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS