T491B476M006AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B476M006AH
JLCPCB Part #
C1958386
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 47uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors