T491B476K006AT4053
MFR.Part #
T491B476K006AT4053
JLCPCB Part #
C4985063
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 47uF 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS