T491B476K006AT2478
MFR.Part #
T491B476K006AT2478
JLCPCB Part #
C1962073
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2Ω 47uF 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS