T491B475M025AT4380
MFR.Part #
T491B475M025AT4380
JLCPCB Part #
C4988244
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 25V 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS