T491B475M020AT4069
MFR.Part #
T491B475M020AT4069
JLCPCB Part #
C1956147
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3Ω 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS