T491B475M010ZGZB01ZV10
MFR.Part #
T491B475M010ZGZB01ZV10
JLCPCB Part #
C4979332
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS