T491B475M010ZGPV10ZB01
MFR.Part #
T491B475M010ZGPV10ZB01
JLCPCB Part #
C4979884
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS