T491B475M010AT4053
MFR.Part #
T491B475M010AT4053
JLCPCB Part #
C1956104
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 4.7uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS