T491B475K020AT4539
MFR.Part #
T491B475K020AT4539
JLCPCB Part #
C1956150
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3Ω 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS