T491B475K016AH
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B475K016AH
JLCPCB Part #
C1958449
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.5Ω 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors