T491B475K010AT7111
MFR.Part #
T491B475K010AT7111
JLCPCB Part #
C1955257
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.5Ω 4.7uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS