T491B336M010AT42807333
MFR.Part #
T491B336M010AT42807333
JLCPCB Part #
C1956557
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 33uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS