T491B336M010AT4053
MFR.Part #
T491B336M010AT4053
JLCPCB Part #
C1963541
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 33uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS