T491B336M006AT4280
MFR.Part #
T491B336M006AT4280
JLCPCB Part #
C1956431
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2Ω 33uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS