T491B336M006AT2478
MFR.Part #
T491B336M006AT2478
JLCPCB Part #
C1957043
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2Ω@100kHz 33uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS