T491B336M004ATAU01
MFR.Part #
T491B336M004ATAU01
JLCPCB Part #
C1955129
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 33uF 4V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS