T491B336M004AT4254
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B336M004AT4254
JLCPCB Part #
C1957599
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.5Ω 33uF 4V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS