T491B336K010ATAUTO
MFR.Part #
T491B336K010ATAUTO
JLCPCB Part #
C4988246
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω 10V 33uF ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS