T491B336K006AT4153
MFR.Part #
T491B336K006AT4153
JLCPCB Part #
C1956250
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2Ω 33uF 6.3V ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS