T491B335M025AT4254
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B335M025AT4254
JLCPCB Part #
C1956936
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS