T491B335M025AT4162
MFR.Part #
T491B335M025AT4162
JLCPCB Part #
C1956940
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS