T491B335M020AT7622
MFR.Part #
T491B335M020AT7622
JLCPCB Part #
C1955761
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 3Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS