T491B335M020AT4053
MFR.Part #
T491B335M020AT4053
JLCPCB Part #
C4983803
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 3Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS