T491B335M016AT2478
MFR.Part #
T491B335M016AT2478
JLCPCB Part #
C1956720
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 3.5Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS