T491B335K025ZG
MFR.Part #
T491B335K025ZG
JLCPCB Part #
C1959234
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS