T491B335K025AG
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
T491B335K025AG
JLCPCB Part #
C1959687
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 25V 3.3uF 3.5Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS