T491B335K020AT7280
MFR.Part #
T491B335K020AT7280
JLCPCB Part #
C1955927
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 3Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS