T491B335K020AT4539
MFR.Part #
T491B335K020AT4539
JLCPCB Part #
C1955852
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 20V 3.3uF 3Ω ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS