T491B335K016AH
MFR.Part #
T491B335K016AH
JLCPCB Part #
C1958440
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 3.3uF 3.5Ω@100kHz 500nA@25℃,5min 62mA@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors