T491B226M016ATAU02
MFR.Part #
T491B226M016ATAU02
JLCPCB Part #
C4980599
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2Ω 22uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS