T491B226M016AT42807333
MFR.Part #
T491B226M016AT42807333
JLCPCB Part #
C1956509
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 16V 2.2Ω 22uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS