T491B225M035ATAU04
MFR.Part #
T491B225M035ATAU04
JLCPCB Part #
C1955636
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS