T491B225M035AT48607622
MFR.Part #
T491B225M035AT48607622
JLCPCB Part #
C4952358
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.2uF 35V 4Ω ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS